Geoblog.pl    gryka    Podróże    Podróż Dookoła Świata część II    Wielkanocne Zyczenia z Mordoru!:)

Wielkanocne Zyczenia z Mordoru!:)

Nowa Zelandia
Nowa Zelandia, Tongariro National Park

Troche ta lokalizacja wyprzedzamy bieg geoblogowych wydarzen, ale co tam!:)
Naszym Rodzinom, tym blizszym i dalszym, naszym Przyjaciolom, Znajomym i Fanom:) skladamy z okazji Swiat Zmartwychwstania Panskiego najserdeczniejsze zyczenia spokoju ducha, zdrowego ciala, rodzinnej atmosfery, umiarkowania w jedzeniu (ale za nas mozecie spokojnie zjesc dodatkowa porcje!:-)) i spelnienia wszelkich (szczegolnie tych wydawalo by sie - nieosiagalnych) marzen!
Wszystkiego dobrego z Mordoru!:)))))
Danusia i Tomek GRYKA

PS. Przepraszamy za tego zajaczka, ale lepszego nie mielismy!:)

Jarek Konieczka
Jarek Konieczka - 2010-04-03 22:09
Zdrowych spokojnych i radosnych świąt Wielkiej nocy oraz mokrego dyngusa i powodzenia na dalszej drodze dookoła świata życzy Jarek z rodzinką

geminus
geminus - 2010-04-03 22:38
Wszystkiego najlepszego z okazji Swiat Wielkanocnych. Trzymajcie sie i wracajcie zdrowi i szczesliwi do kraju. Pozdrawiam.

Jacek z rodzinką
Jacek z rodzinką - 2010-04-04 21:35
Dziękujemy Wam za te nowozelandzkie życzenia.Radujcie się ze Zmartwychwstałego Pana i nie zmoknijcie za bardzo przy poniedziałkowym dyngusie{o ile tam jest taki zwyczaj}Jeszcze raz wszystkiego dobrego,u nas ok.
Korzystając z okazji przesyłam życzenia urodzinowe{które nie wspomnę,bo to wstyd}

E.D.
E.D. - 2010-04-04 23:35
Jeszcze raz najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt!!!
A z okazji kolejnej rocznicy Urodzin spełnienia marzeń tych DUŻYCH i tych mniejszych,
tych DALEKICH i tych bliskich!!!!!

Paweł P.
Paweł P. - 2010-04-05 09:16
Na Święta życzę Wam spokoju, odpoczynku i małego lenistwa na chwilę w tej podróży - my jak zwykle Was obgadujemy i cały czas myślimy o Was

Cio I.
Cio I. - 2010-04-05 10:27
Dla Was, naszych Podróżników i Łączników z tak odległym światem również Radosnych Świąt Wielkanocnych (u nas jeszcze trwają), niech Opatrzność nie spuszcza Was z Oka, dalszych wspaniałych i szczęśliwych przygód życzy

17.09.2023 - 03.10.2023

22.10.2022 - 22.10.2022