Geoblog.pl    gryka    Podróże    Podróż Dookoła Świata część II    Boze Narodzenie 2009

Boze Narodzenie 2009

Australia
Australia, Alice Springs
Przejechano 19323 km

Z okazji Swiat Bozego Narodzenia chcemy Wszystkim zlozyc najserdeczniejsze zyczenia zdrowia, spokoju ducha, usmiechu na twarzy, (...):) Aby ten czas byl dla kazdego z nas przystankiem w Podrozy jaka jest Zycie. Chwila wyciszenia i refleksji, spotkanie z Rodzina, wspolna kolacja - to nam wszystkim dobrze zrobi:)
Zapewniamy o naszej pamieci
Danusia i Tomek
z upalnego Alice Springs

sypkarola
sypkarola - 2009-12-25 11:21
Wesolych Swiat od kangurow:) Jezeli bedziecie na wschodnim wybrzezu to zapraszam serdecznie do Mruczacych Dolow:) Pozdrowienia! Trasy dookola swiata- WSPANIALE!:))

Sylwia B.
Sylwia B. - 2009-12-25 14:11
Serdeczne życzenia z okazji Świąt!!! :-)

Sylwia Wytykowska
Sylwia Wytykowska - 2009-12-26 01:54

Przesyłamy kawałek świątecznego nastroju panującego w naszym domu
i życzymy

oraz
Zuzanna Ewa Marianna Franciszek Piotr i Antoni

Basia (kuzynka Pawła P.)
Basia (kuzynka Pawła P.) - 2009-12-26 18:17
Hej! Już nie mogłam się doczekac tej Australii i się doczekałam! Teraz czekam na dalsze zdjęcia i opisy. Równocześnie czytam książkę : )))) fajnie się czyta ! Pozdrawiam. Basia (kuzynka Pawła P.)

Cio I.
Cio I. - 2009-12-27 17:28
Radosnych i wspaniałych "poświąt" Bożego Narodzenia - oktawa jeszcze trwa. Życzymy dalszych rewelacyjnych opisów, zdjęć z okolic, które możemy oglądać tylko wirtualnie, ale z takimi samymi przeżyciami, no może bez oparzeń, wszystkiego co najlepsze na dalsze etapy podróży. Trzymajcie się zdrowo i szczęśliwie!!!

Cio I.
Cio I. - 2009-12-27 17:33
PS.To zdjęcie, kangury zaprzęgnięte do sań, jest rewelacyjne!!!

Paweł P.
Paweł P. - 2009-12-28 00:05
życzę spełnienia kolejnych marzeń i szczęścia bo jak powiadają na Tytanicu mieli i zdrowie i pieniądze a szczęścia już nie

Ulka B.
Ulka B. - 2009-12-28 01:00
Ode mnie również serdeczne życzenia (niestety troszkę spóźnione) :)
ps. Świetne zdjęcie :)

kasia j
kasia j - 2009-12-29 19:11
z okazji Nowego Roku zyczymy Wam spokoju ducha , wytrwałosci wsparcia w sobie nawzajem oraz samych prostych szlaków .. :))))) judkowiaczki

Zbyszek Bury
Zbyszek Bury - 2009-12-31 14:15
Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku, Dużo Zdrowia i Pogody Ducha zyczy Zbyszek Bury z rodziną.

Jarek Konieczka
Jarek Konieczka - 2010-01-01 11:56
Życzę w tym nowym 2010 roku wszelkiej pomyślności spełnienia marzeń i jak najmniej utrudnień w wyprawie

Jacek i Hanka
Jacek i Hanka - 2010-01-01 23:07
Pomyślności w Nowym Roku i na trasie,oraz gratulacje za dotarcie do serca Australii.
Widać,że pokonana droga rozgrzała Was dosłownie i w przenośni i chyba nic już Was nie zatrzyma :-)
Podziwiamy i zazdrościmy.

Basia
Basia - 2010-01-02 20:51
Hej! Nie lubię jak tak długo nie ma waszych wpisów.... jakoś tak dziwnie .... ale staram sie zrozumieć, że może nie ma dostępu do internetu, albo czasu brak : )

Teresa i Zbyszek
Teresa i Zbyszek - 2010-01-03 15:25
Witajcie Danusiu i Tomku !!
Serdecznie pozdrawiamy i jestesmy z Wami w tej Wielkiej Podrozy - niech uplywa ona Wam w jak najlepszej atmosferze, pelna przygod i radosci.
Niech Nowy Rok bedzie dla Was w pelni szczesliwy i niech Was prowadzi do celu jaki sobie obralisci obfitujac w niesamowite przezycia.
Szczesliwej podrozy.
Zbyszek z Teresa z Tannerville, zimowej Pennsylvanii w USA