Geoblog.pl    gryka    Podróże    Podróż Dookoła Świata część II    Podziekowania:))

Podziekowania:))

Laos
Laos, Muang Ngoy

W kazdej podrozy przychodzi czas, aby sie na chwilke zatrzymac i na chwilke refleksji...
Chcielibyśmy zlozyc podziekowania.
Wpierw Bogu za wszystko. Potem mojemu Ojcu, bo swoimi nielatwymi dla siebie decyzjami umozliwil nam realizowanie naszych marzen. Dalej mojemu Bratu Jackowi - Jego pomoc w trakcie naszego wyjazdu jest ogromna.

Dziekujemy Wszystkim, którzy nam pomagaja i wspieraja: Wydawnictwu Rosner i Wspolnicy, Emilce D., Przewielebnemu Mariuszowi R., Agnieszce i Maciejowi S., "JustiLukom", Iwonce I.i Grzegorzowi P., Ali i Slawkowi M., Pawlowi P., Judce J., "Kiclawowi", Asi M., "Faalce",…

Wszystkim za mile maile i komentarze: Cioci I., Ani J(B)., Monice i Rafalowi, Madzi O'R., Ali B., Sylwii B., Asi S., Michalowi T., Zbyszkowi B., Uli B., Markowi H., Jarkowi K., Jarkowi R., Mirkowi W., Arturowi S., Ani K., Kuzynostwu z Pniew, Plewisk i Kopaniny; Alexowi Rz., Joli R., "Grzdaczom", Karolinie i Marcinowi J., Justynie C., Agnieszce N., Anicie S., Ani J., Hance i Jackowi J., Mikolajowi K., Gabi J., Julicie B., Beacie P., Ani S., Ani J., "Margot", "BPE'owcom", "Oboskiemu", Kasi i Piotrkowi, Andrzejowi R., "Przemirowi", "Geraltowi1", Mai i Bartkowi, Ani Ch, Pauli, Ani K, Adze F., Sylwii W., Markowi G, Adze B., Kasi K., Lukaszowi K., Rysiowi R., Ani W., Magdzie G.,.......
Przepraszamy za to, ze nie jestesmy w stanie wszystkich wymienic. Ale zapewniamy, ze pamietamy o Wszystkich!:)

I jeszcze jedno.
Wysartowalismy w konkursie organizowanym przez National Geographic na najlepszy blog podroznicy. Nie wiem czy mamy jakiekolwiek szanse, ale jak sie nie sprobuje to sie nie wie... Gdyby ktos z Was uwazal, ze warto oddac na nas glos, to na stronie http://www.national-geographic.pl/nominacje/index.php można to zrobic podajac nazwe bloga: GRYKA - PODROZ DOOKOLA SWIATA - CZESC II i adres bloga: http://gryka.geoblog.pl/podroz/8278/podroz-dookola-swiata-czesc-ii, oraz krotkie uzasadnienie. Teraz sa chyba tylko zgloszenia (czyli takie nominacje) a jakos pozniej bedzie zasadnicze glosowanie. Badzcie czujni!:)
Jeszcze raz Wszystkim dziekujemy! Trzymajcie kciuki, zebysmy za szybko nie wracali!:)

BPE
BPE - 2009-11-30 09:44
dziękuję za podziękowania - zgłoszenie wysłane !!! wszystkiego dobrego w dalszej drodze

kiclaw
kiclaw - 2009-11-30 09:46
To ja tylko dodam, ze zgłoszenie wystarczy wysłać tylko raz :)
Potem dopiero będzie głosowanie.

geralt1
geralt1 - 2009-11-30 10:36
Gratuluję wspaniałej podróży, widzę że lecicie jak burza, nic was nie powstrzymuje w realizacji marzeń, i bardzo dobrze. Życzę wam powodzenia i oczekuję na kolejne wpisy:) Ja obecnie planuję wyprawę w tamte rejony na wakacje (już ustalam z wykładowcami wcześniejszą sesję:D): Indochiny, Indie, Nepal >> więc czytając wasze wpisy człowiek już się uczy jak tam przeżyć, co omijać itd.

P.S. rozmawiałem z panią red. nacz. Martyną Wojciechowską, i jeśli dopracuje dobrze wyprawę to możliwe, że NG Traveller obejmie patronatem medialnym moją wyprawę:D

Grzegorz G z Pniew
Grzegorz G z Pniew - 2009-11-30 19:54
Z wielka przyjemnoscia podrozujemy z Wami i ciagle czekamy na nowe wiesci.Cieszymy sie,ze tak wsponiale Wam idzie.Czytajac o waszych przygodach smielej planujemy nasze mniejsze podroze.Ksiazka tez super - klimat podrozy po Rosji ktory akurat znam z autopsji oddany b.wiernie.Zrobilem z niej kilka prezentow takim pasjonatom jak my.Wszyscy gratuluja i mowia,ze swietna.Nie wracajcie,wiec zbyt szybko -zgodnie z Waszym zyczeniem.Pozdrowionka

Judi
Judi - 2009-12-01 14:41
Dziękuję :):):) Mówisz masz, oczywiśćie zgłoszenie wysłane:) Teraz tylko trzymać kciuki !!!!! Widoki cudne, relacje jak zawsze tak jak na żywo ;) Pozdrawiam i ściskam Was Wszystkiego dobrego !!!!
Powodzenia w dalszej prodróży

asia m.
asia m. - 2009-12-09 14:08
proszę o info, kiedy będzie można głosować, żebym znowu czegoś nie przegapiła... ;)

17.09.2023 - 03.10.2023

22.10.2022 - 22.10.2022