Geoblog.pl    gryka    Podróże    USA 2024    Spełnia się kolejne marzenie!
2024

Spełnia się kolejne marzenie!

Wielka Brytania
Wielka Brytania, Lamlash

USA, a konkretnie tamtejsze parki narodowe od zawsze były na naszej liście marzeń. Wcześniej jakoś było nam nie po drodze, nie podobała nam się kwestia ubiegania się o wizy, potem była pandemia i tak lata leciały. I wreszcie: lecimy do Stanów!
Udało się ogarnąć 3 tygodnie urlopu i opiekę dla naszych czworonogów, potem miesiące planowania i teraz tylko trzymać kciuki, żeby wszystko się udało!
Przed pandemią, kiedy już prawie zakupiliśmy bilety do Ameryki, ceny były dużo niższe i nasz plan też nieco inny. Zakładał pożyczenia auta (wtedy myśleliśmy o małym kamperze) w S.Francisco, oddanie w Salt Lake City, lot do NY i powrót stamtąd.
Od tego czasu ceny tak poszybowały w górę, że odpuściliśmy wschodnie wybrzeże, nie bardzo uśmiechało nam się płacić dodatkowe £500 tylko za oddanie auta w innym miejscu, no i płacenie jeszcze za lot wewnętrzny. Zamiast kampera padło na duże auto – Nissan Pathfinder, które miało być też awaryjnie naszym noclegiem, ale przede wszystkim postawiliśmy na wygodę i bezpieczeństwo podróżowania. W końcu to prawdziwy amerykański road trip!

zula - 2024-10-12 09:42
Powodzenia!

gryka
gryka - 2024-10-12 20:36
Dziękujemy, ale my już w domu i wspominamy :-)

ash
ash - 2024-10-15 09:44
Homebuyers should consider reaching out to a <a href="https://luckyhomeloans.com/beaumont/">Mortgage Broker in Beaumont </a>for tailored advice on their mortgage needs. They can provide options that fit your financial situation. Additionally, a <a href="https://luckyhomeloans.com/corpus-christi/">Mortgage Broker in Corpus Christi </a>can guide you through the local home financing market.

Zasoby: 563 wpisy563 648 komentarzy648 10030 zdjęć10030 0 plików multimedialnych0

30.08.2024 - 08.09.2024

17.09.2023 - 03.10.2023