Geoblog.pl    gryka    Podróże    Szkocja 2012    10 lat minęło, jak jeden dzień...
2022

10 lat minęło, jak jeden dzień...

Wielka Brytania
Wielka Brytania, Lamlash

Dawno mieliśmy wrócić do relacji z naszego życia na Arranie... ale jak to bywa, czasu brak, zamiast tego wrzucaliśmy opisy i fotki z wypraw w inne miejsca świata.

Ale dla wszystkich ciekawych, co się z nami przez te lata działo i nadal dzieje tu w Szkocji, mam dobrą wiadomość!

Wreszcie jest, świeżo upieczona! Jeśli chcielibyście poznać ciekawostki, anegdoty z życia, garść niesamowitych historii i posłuchać, co mają do powiedzenia także inni żyjący tu Polacy, zapraszamy do zakupu :-)

Jak niektórzy pewnie wiedzą, książka ujrzała światło dzienne dzięki pomocy Auchrannie (mojego pracodawcy). To wsparcie pozwoliło nam w całości sfinansować wydanie, edycję i dystrybucję książki w Wydawnictwie Bernardinum. Niestety w polskich księgarniach internetowych pojawiają się oferty sprzedaży poniżej kosztów jej wydania. Tego nie rozumiemy i nie spodziewaliśmy się, że do takiej sytuacji może dojść. Jeśli jednak chcielibyście dać nam szansę na przynajmniej częściowe odzyskanie nakładów poniesionych przez Auchrannie (które powinniśmy oddać), to zachęcamy do kupowania książki bezpośrednio od nas.

Jeśli jesteś w Polsce:
Cena to 60zł. Polecamy odbiór osobisty w sklepie Fanfary na ul. Klasztornej 11 w Poznaniu u naszych przyjaciół (pon – pt 11-18). Płatność Revolutem (mój numer telefonu: 0044 7484 745137) lub przelewem na polskie konto siostry. Istnieje też możliwość wysyłki pod wskazany adres.

Jeśli jesteś w innym kraju Unii Europejskiej
Prawdopodobnie najkorzystniej będzie jeśli wyślemy książkę z Polski.

Jeśli jesteś w UK:
Cena to £11.50. Przy odbiorze osobistym prosimy o płatność tylko gotówką. Możliwość wysyłki poza Arran i w tym przypadku płatność Revolutem lub na nasze konto.

O szczegóły dotyczące odbioru/wysyłki proszę pisać do mnie lub do Tomka (najlepiej na Messengera).

Pozdrawiam gorąco i życzę miłej lektury!

17.09.2023 - 03.10.2023

22.10.2022 - 22.10.2022